Дент Лайф
Микроскопия

Микроскопия

Эндодонтия (лечение каналов) под микроскопом   «Дальше видишь - больше знаешь» - наш девиз во время лечения каналов!   В сознании пациентов…

Read more
Терапия

Терапия

Терапевтическая стоматология   Вопреки расхожему мнению, терапевтическая стоматология состоит не только из лечения кариеса и его осложнений, но и включает в…

Read more
Рентгенология

Рентгенология

3D обследование на новом оборудовании Планмека   К Вашим услугам цифровое рентгенологическое оборудование компании "Планмека" (Финляндия) в клинике "Дент Лайф"!   Для…

Read more
Ортодонтия

Ортодонтия

Ортодонтия (исправление прикуса)   Ортодонтия – наука, которая занимается профилактикой и исправлением неправильного положения зубов, изучает рост челюстей, помогает восстановить эстетику…

Read more
Ортопедия

Ортопедия

Ортопедия (протезирование)   Ортопедическая стоматология - это направление в стоматологии на восстановление функции жевания, эстетических параметров и эстетики в полости рта,…

Read more
Лазеротерапия

Лазеротерапия

Лазерная стоматология   Оборудование, которое гарантирует успех.   Коллектив каждой успешной и современной стоматологической клиники в лице ее владельца (директора) ищет свой…

Read more
Имплантация

Имплантация

Имплантация   Имплантация в нашей клинике прошла длинный путь становления и на сегодняшний день имеется большой опыт работы, опыт планирования и…

Read more
Аналитико-тематические материалы

Прийом у ортодонта, ортодонтичне лікування, ортодонтичні пластинки.


  У нашій клініці ви можете отримати якісне ортодонтичне лікування. В період молочного та змішаного прикусу (коли в роті ще є молочні і вже є деякі постійні зуби) для виправлення розміру, форми щелеп і положення деяких окремих зубів і груп зубів використовуємо ортодонтичні пластинки, ортодонтичні апарати і трейнери.
  Дорослим пацієнтам пропонуємо лікування незнімною брекет-системою або ортодонтичним трейнером.

Прийом у ортодонта, консультація, вартість ортодонтичного лікування.

  Ортодонтичний трейнер - це апарат, який дає можливість корегувати співвідношення положення зубів, зубних рядів, верхньої та нижньої щелеп, визначає місце мови (ставить мову на «потрібне місце»). Рекомендовано використовувати цей апарат кілька годин на день і протягом усієї ночі. Для досягнення більш швидкого, бажаного результату пропонуємо збільшити час носіння апарату днем. Трейнери мають градацію за віком, розмірами і фазами.

Прийом у ортодонта, ортодонтичне лікування, ортодонтичні пластинки

  За допомогою ортодонтичної знімної платівки можна позбавити дитину від шкідливих звичок, що призводять до формування неправильного прикусу, розширити щелепу, скорегувати прикус, змістити один або декілька зубів, запобігти скупченісті зубів. Носять ортодонтичні пластинки постійно, або тільки вночі або тільки вдень. Необхідність перебування апарату в роті залежить від конкретної ситуації.
  При своєчасному лікуванні (з 6-ти до 12-ти років) пластинками може і закінчитися Ваше ортодонтичне лікування, тобто надалі не потрібно буде ставити незнімні брекет-системи! Але іноді лікування пластинками передує лікуванню брекет-системою.

Прийом у ортодонта, консультація, вартість ортодонтичного лікування.

  Брекети - це незнімний апарат, який використовують для корекції положення зубів при порушеннях прикусу. Брекет має вигляд замку, який приклеюється за допомогою спеціального клею (бонда) на поверхню зуба. У структурі брекета є паз, в який входить ортодонтична дуга. Дуга, прагнучи розпрямитися при вигині по щелепі неправильної форми, виробляє силу, яка вирівнює зубний ряд.
  Лікування за допомогою брекет-систем поділяється на III періода:
I. підготовка до лікування
II. лікування
III. ретенційний період
  Брекет-системи допомагають зробити кардинальні зміни, так як вирівнюють і переміщають зуби в 3-х напрямках. І мають більш високі можливості в порівнянні з пластинками. Кріпляться брекети стаціонарно (на спеціальний матеріал) і цим вирішують проблему з дітьми, які при першій же можливості намагаються зняти знімну платівку.
  Як правило, ставлять брекет-системи на 2 щелепи, але іноді (залежить від ситуації), можна досягти хорошого результату, зміцнюючи брекети тільки до однієї щелепи. Перед постановкою брекет-системи, обов'язково потрібно пролікувати всі зуби, привести ясна в хороший стан. Лікар повинен бути впевнений в тому, що пацієнт правильно систематично (регулярно) і якісно чистить зуби. Адже під брекетами зуби не псуються, а навколо брекет-системи може відкладатися наліт при неправильній, нерегулярній чистці зубів пацієнтом.
  Пацієнти часто задають питання, чи обов'язково видаляти здорові зуби для лікування брекет-системою. Відповідаємо: це залежить від багатьох факторів, діагнозу, стану зубів, тактики лікування.
  Тривалість лікування в середньому від 1,5 до 2-х років. Активація (коригування лікарем-ортодонтом елементів системи) відбувається з інтервалом від 2-х тижнів до 2-х місяців. Термін інтервалу залежить від виду брекетів. Вартість ортодонтичного лікування залежить від тяжкості патології і термінів планованого лікування. Але в лікуванні за допомогою незнімного апарату (в т.ч. брекет-системою) не все залежить від лікаря. Є елементи, які пацієнт повинен одягати сам. У разі невиконання пацієнтом цих лікарських приписів, лікар не може домогтися бажаних результатів. Тому нагадуємо, що лікування повинно обов'язково супроводжуватися психологічною підготовкою.
  Третя, заключна частина лікування - це ретенційний період. У цей період відбувається закріплення отриманого результату. Після зняття незнімної апаратури, наприклад, брекет-системи, пацієнту виготовляють ретейнер незнімний (тонка проволока приклеюється до внутрішньої поверхні декількох зубів) або ортодонтичну капу або пластинку.
  Старання персоналу нашої клініки спрямовані на те, щоб допомогти пацієнтові подолати труднощі будь-якого лікування.


Прийом у ортодонта, консультація, вартість ортодонтичного лікування.


  З чого починається ортодонтичне лікування? Звичайно, же з консультації. На першій консультації лікар проводить огляд Ваших зубів, особи, уточнює дані, необхідні для проведення лікування.

Прийом у ортодонта, ортодонтичне лікування, ортодонтичні пластинки

  Пропонує зробити потрібні рентгенологічні діагностичні процедури. Такі як ортопантомограма і телерентгенограмма. При необхідності проводимо прицільну радіовізіографію.

Прийом у ортодонта, консультація, вартість ортодонтичного лікування.

  Для проведення таких досліджень у нас в клініці використовують новітню цифрову апаратуру, яка дозволяє значно знизити променеве навантаження.( Digora PCT Soredex)

  Ортопантомограма - це рентгенологічний знімок, необхідний для постановки діагнозу.

Прийом у ортодонта, ортодонтичне лікування, ортодонтичні пластинки

  На цифровому знімку одночасно видно наявність або відсутність зубів, їх розвиток і терміни прорізування, ретенція (затримка в кістці) і варіанти анатомічної будови, стан кістки, пазух носа, суглобів.

  Телерентгенограмма - цифровий рентгенологічний знімок черепа в бічній проекції. Використовується для оцінки анатомії твердих тканин щелепно - лицьового комплексу, аналізу зростання і розвитку, планування лікування та оцінки його результатів.

Прийом у ортодонта, консультація, вартість ортодонтичного лікування.

  Лікар знімає зліпки (відбитки) з Ваших зубів для виготовлення Ваших діагностичних моделей. Проводимо фотодіагностіку.
  Дані цих досліджень необхідні для постановки правильного діагнозу і, відповідно, правильного проведення лікування.З повагою, клініка «Дент Лайф»

3D панорамный тур по клинике

1

Контактная информация

Наш адрес: Украина 21000 г.Винница ул.Архитектора Артынова 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Вы можете записаться на консультацию либо на прием по телефону: 69-29-39

Top of Page