Дент Лайф
Микроскопия

Микроскопия

Эндодонтия (лечение каналов) под микроскопом   «Дальше видишь - больше знаешь» - наш девиз во время лечения каналов!   В сознании пациентов…

Read more
Терапия

Терапия

Терапевтическая стоматология   Вопреки расхожему мнению, терапевтическая стоматология состоит не только из лечения кариеса и его осложнений, но и включает в…

Read more
Рентгенология

Рентгенология

3D обследование на новом оборудовании Планмека   К Вашим услугам цифровое рентгенологическое оборудование компании "Планмека" (Финляндия) в клинике "Дент Лайф"!   Для…

Read more
Ортодонтия

Ортодонтия

Ортодонтия (исправление прикуса)   Ортодонтия – наука, которая занимается профилактикой и исправлением неправильного положения зубов, изучает рост челюстей, помогает восстановить эстетику…

Read more
Ортопедия

Ортопедия

Ортопедия (протезирование)   Ортопедическая стоматология - это направление в стоматологии на восстановление функции жевания, эстетических параметров и эстетики в полости рта,…

Read more
Лазеротерапия

Лазеротерапия

Лазерная стоматология   Оборудование, которое гарантирует успех.   Коллектив каждой успешной и современной стоматологической клиники в лице ее владельца (директора) ищет свой…

Read more
Имплантация

Имплантация

Имплантация   Имплантация в нашей клинике прошла длинный путь становления и на сегодняшний день имеется большой опыт работы, опыт планирования и…

Read more
Аналитико-тематические материалы

Ускладнення після видалення зуба, видалення зуба ускладнення, форуми стоматологів.


  Ускладнення після видалення зуба - досить поширена проблема з яскраво вираженим ступенем підступності. Видалення зуба - звичайна стоматологічна операція. У більшості процедур ніякі ускладнення не очікуються під час або після видалення зуба. Але труднощі з видаленням зуба непередбачувані, і іноді ускладнення дійсно відбуваються. Багато форуми стоматологів поверхнево висвітлюють питання ускладнень, як би прикривають свою некомпетентність. Чи можна палити після видалення зуба? Напевно можна, адже зуба все одно вже немає. Не кожен стоматологічний форум дасть грамотну відповідь. Своєчасне лікування може врятувати зуб від видалення, на зуб може бути поставлена світлова пломба.
  Складність процедури з видаленням зуба збільшується, коли присутні наступні умови: важка морфологія кореня, зуби з ослабленою короною з'являються через великі відновлення, зубів з глибоким карієсом, тендітних зубів після ендодонтичного лікування. Процедури з більш високим ступенем труднощів, особливо якщо вони виконані менш досвідченим стоматологом, збільшують можливість появи проблем під час або після видалення зуба. У щелепно-лицьових хірургів є додаткове навчання в напрямку роботи з будь-якими ускладненнями в процесі і після видалення зуба. Недороге видалення зуба ускладнення дає не завжди, тому що деякі стоматологи виконують цю процедуру дуже якісно за невеликі гроші. Завжди вибирайте кращого стоматолога, послугами якого ви можете скористатися у своєму місті, так, щоб вам не довелося потім переліковувати зуб наново, або лікувати наслідки непрофесійного видалення зуба поганим стоматологом. Останнім часом і матеріали для лікування зубів з'явилися нові, наприклад - світлова пломба. Завдяки інтернету можна вибрати якісну стоматологічну клініку, відвідавши форуми стоматологів. Часте питання на таких форумах - чи можна палити після видалення зуба? У Вінниці стоматологічна клініка "Дент Лайф" часто приймає пацієнтів, що мають ускладнення після видалення зуба через недостатню кваліфікацію стоматолога, що виконував видалення зуба. Часто, почитавши стоматологічний форум, людина набирається рішучості на відвідування стоматолога вчасно. Все починається зі страху перед стоматологічною клінікою, далі запущений зуб треба видаляти, далі шукається недорогий стоматолог та видалення зуба ускладнення тягне за собою. Таким чином несвоєчасне звернення до стоматолога призводить в кінцевому результаті до необхідності лікувати не тільки зуб, а й ускладнення, до яких призводить видалення зуба. Додаткову інформацію може дати стоматологічний форум. Що стосується такого матеріалу, як світлова пломба - це якісний продукт.

  Ускладнення під час видалення зуба.
  Потенційні ускладнення в процесі процедури видалення зуба бувають наступними:
- Пошкодження сусідніх зубів. Суміжні зуби або зубні протези (наприклад, коронки, мости, імплантанти) поруч з віддаленим зубом можуть іноді пошкоджуватися під час процедури. Сусідні зуби можуть виявитися зламаними, розрубаними на частини або ослабленими під час видалення зуба чи зубів, інколи вимагаючи більшої кількості робочого часу стоматолога. Цей вид ускладнення часто обговорюють багато форумів стоматологів рунета.
- Перелом зуба. Зуб може зламатися під час процесу видалення, ускладнюючи процедуру і вимагаючи більшої кількості часу і зусиль закінчити видалення. Можливо прийдеться видаляти зуб по частинах. До речі, процес видалення зуба по частинах може послужити причиною ускладнення після видалення зуба.
- Неповне видалення зуба. Невелику частину зубного кореня можна залишити в щелепної кістці. Хоча це може збільшити ризик інфекції, іноді дантист вважатиме за краще не намагатися витягти його, тому що видалення може бути дуже небезпечним, наприклад, якщо це дуже близько до нерву. Детальніше про небезпеку видалення зуба і близькості до нерва можна прочитати, відвідавши який-небудь стоматологічний форум. Обговорення стоматологічних матеріалів, таких як світлова пломба, на форумах завжди активно.
- Пошкодження пазухи. Видалення корінного зуба у верхній щелепі може пошкодити западини пазухи вище, створюючи отвір, яке могло б стати джерелом інфекцій пазух. Зазвичай подібний отвір заживе саме по собі, але в деяких випадках може знадобитися коригуюча операція.
- Пошкодження нервів. Помилка при видаленні зуба у нижній щелепі може пошкодити нижчий альвеолярний нерв. Нечутливість в нижній губі і підборідді - загальні симптоми пошкодженого нерва. Нерв відновиться в термін від декількох тижнів до декількох місяців в залежності від ступеня пошкодження. У рідкісних випадках нерв нездатний зажити повністю, залишаючи пацієнта з проблемою постійної нечутливості. Правильне видалення зуба ускладнення тягне за собою мінімальні. Деякі форуми стоматологів відносять цей вид ускладнення до найбільш небезпечного.
- Перелом щелепи. У пацієнтів зі слабкою структурою щелепної кістки (наприклад, літні жінки з остеопорозом) може бути ризик перелому щелепи. Навіть якщо фактична процедура видалення зуба виконана гладко без будь-яких проблем, є випадки ускладнень під час відновлювального періоду. Для курців в цей період актуальне питання - "чи можна палити після видалення зуба?". Кожен стоматологічний форум хоча-б раз обговорював це питання, так само як і питання про те, що таке світлова пломба.


Чи можна палити після видалення зуба, стоматологічний форум, світлова пломба.


  Ускладнення після видалення зуба.
  Можливі ускладнення після видалення зуба можуть бути такими:
- Суха лунка. Суха лунка після видалення зуба - загальне ускладнення приблизно у 5% людей, яким видалили зуб. Це відбувається, коли кров'яний згусток зазвичай не формується в зубному гнізді, або кров'яний згусток змито або розірваний передчасно. У сухий лунці основна кістка і нерви доступні для повітря і їжі, викликаючи сильний біль і іноді поганий запах чи присмак. Суха лунка може бути оброблена складом, що містить лікарську речовину, щоб призупинити біль до надання більш компетентної допомоги. Невдале видалення зуба ускладнення тягне за собою в більшості випадків. Іноді відповідь на питання "чи можна палити після видалення зуба" може бути позитивним.
- Інфекція. Рана після видалення зуба може бути входом для бактерій, що викликають інфекцію, особливо у пацієнтів з ослабленою імунною системою. Якщо у пацієнта буде високий ризик інфекції, то стоматолог взагалі накаже антибіотики до і після видалення зуба.
- Надмірна кровотеча та / або пухлина, почервоніння або лихоманка. Часто форуми стоматологів радять рецепти, що зменшують ці наслідки видалення.

  Якщо у Вас є будь-які з цих ознак, особливо якщо вони не зникають після перших 24 годин, зв'яжіться зі своїм стоматологом для ради. Клініка "Дент Лайф" у Вінниці спочатку дасть консультацію у разі ускладнення після видалення зуба в іншій клініці, а потім проведе лікування.

  Чому Ви повинні замінити видалений зуб.
  Після видалення зуба стоматологи будуть завжди рекомендувати, щоб видалений зуб був замінений мостом або імплантантом (якщо видалення не було зроблено як частину підготовки до повних зубних протезів). Якщо зуб не замінений, його відсутність може викликати серію проблем в довгостроковій перспективі. Само по собі видалення зуба та ускладнення - це лише наслідок, причиною ж є несвоєчасне звернення до стоматолога. Переймаючись питанням "чи можна палити після видалення зуба", слід звернути увагу на питання - "а чи потрібно". Іноді можна і потерпіти. Чи жарт - видалений зуб?

  Ці ускладнення через видалення зубів виглядають таким чином:
- Зубна некоаксиальність. Зуби поруч з віддаленим зубом мають тенденцію рухатися в пусте місце, залишене після видалення. Потенційні довгострокові ризики зубної некоаксиальності включають зубне носіння одягу, зуби, розмелюють (бруксизм) і темпоромандібулярні об'єднані розлади.
- Проблема з жуванням. Втрата зуба, особливо якщо це був корінний зуб, може торкнути здатність до жування. Крім цього, протистоячий зуб притисне тверді продукти до м'якої зубної лунки видаленого зуба, викликаючи роздратування і біль. Жувати беззубим ротом як мінімум незручно, це все одно, що читати стоматологічний форум з закритими очима - теж незручно - букви не видно.
- Вільні зуби. Сусідні зуби по боках від видаленого зуба втрачають свою бічну підтримку, збільшуючи ризик бути разшатаннимі протягом довгого часу.
- Косметичні проблеми. Зарозумілість може бути порушено втратою одного або більше передніх зубів. Фраза "беззубий тарган" ще не забута, хоча дитинство вже давно позаду. Рекомендується не затягувати з заміною видалених зубів на штучні, це дуже швидкоплинні події, виправляти які у разі запізнілої реакції може бути дуже проблематично і недешево. Ніколи не буває так, щоб ускладнення після видалення зуба не доставляли занепокоєнь і проходили самі собою. Звичайно потрібно дуже грамотне втручання стоматолога професіонала. Невдале видалення зуба і ускладнення, що виникають після цього можуть бути досить небезпечними. Зовнішній вигляд і "голлівудська усмішка" тісно пов'язані між собою, їх часто обговорюють форуми стоматологів. Курців як правило цікавить оде і теж питання - "чи можна палити після видалення зуба?". З позицій зовнішнього вигляду зуба - хотілося б відзначити такий матеріал, як світлова пломба - дуже міцний і естетичний на вигляд.З повагою, клініка «Дент Лайф»

3D панорамный тур по клинике

1

Контактная информация

Наш адрес: Украина 21000 г.Винница ул.Архитектора Артынова 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Вы можете записаться на консультацию либо на прием по телефону: 69-29-39

Top of Page