Дент Лайф
Микроскопия

Микроскопия

Эндодонтия (лечение каналов) под микроскопом   «Дальше видишь - больше знаешь» - наш девиз во время лечения каналов!   В сознании пациентов…

Read more
Терапия

Терапия

Терапевтическая стоматология   Вопреки расхожему мнению, терапевтическая стоматология состоит не только из лечения кариеса и его осложнений, но и включает в…

Read more
Рентгенология

Рентгенология

3D обследование на новом оборудовании Планмека   К Вашим услугам цифровое рентгенологическое оборудование компании "Планмека" (Финляндия) в клинике "Дент Лайф"!   Для…

Read more
Ортодонтия

Ортодонтия

Ортодонтия (исправление прикуса)   Ортодонтия – наука, которая занимается профилактикой и исправлением неправильного положения зубов, изучает рост челюстей, помогает восстановить эстетику…

Read more
Ортопедия

Ортопедия

Ортопедия (протезирование)   Ортопедическая стоматология - это направление в стоматологии на восстановление функции жевания, эстетических параметров и эстетики в полости рта,…

Read more
Лазеротерапия

Лазеротерапия

Лазерная стоматология   Оборудование, которое гарантирует успех.   Коллектив каждой успешной и современной стоматологической клиники в лице ее владельца (директора) ищет свой…

Read more
Имплантация

Имплантация

Имплантация   Имплантация в нашей клинике прошла длинный путь становления и на сегодняшний день имеется большой опыт работы, опыт планирования и…

Read more
Аналитико-тематические материалы

Білі плями на зубах, видалення зуба, білі плями на зубах у дитини.


  У клініку «Дент Лайф» часто звертаються пацієнти, яких турбує виникнення білих плям на зубах. Особливо часто білі плями зустрічаються у дітей.
  Давайте спробуємо розібратися з причинами виникнення цих білястих плям на емалі!

Білі плями на зубах, видалення зуба, білі плями на зубах у дитини


  Розрізняють білі плями на емалі дитячої і у дорослих.
  Цятки можуть бути каріозного походження і некаріозного, мати вроджений та набутий характер.
  До некаріозних поразок емалі відносять гіпоплазію емалі. Проявляється на зубах у вигляді білих плям, тьмяної емалі, вибоїн і борозенок. Може бути на кількох зубах або вражати всі зуби. Розташовуються ці зміни на певній третині зуба або на всій коронці зуба. Це вроджене некаріозне захворювання зубів. Причини виникнення: токсикоз мами під час вагітності, захворювання дитини під час формування і мінералізації емалі.

Білі плями на зубах, видалення зуба, білі плями на зубах у дитини


  Також до некаріозних захворювань відносять флюороз. Виявляється у вигляді плям (від світлих відтінків до темних) на емалі зубів.
  Виникає при надходженні в організм дитини більшої кількості фтору, ніж необхідно для нормального формування тканин зуба. Хоча фтор є корисним і потрібним мікроелементом для повноцінного розвитку зуба, його передозування (частіше при надмірному попаданні в організм з водою і їжею) проявляється у вигляді неестетичних плям. Фтор у великих концентраціях є отрутою. Тому фірми-виробники засобів по догляду за зубами та ротовою порожниною часто міняють фтор на інші компоненти, вдало його замінюють. Існують спеціально розроблені зубні пасти без фтору для дітей і для дорослих.
  Часто звертаються пацієнти різного віку (від 1 року і до 100 років) зі скаргами на виникнення на емалі білих плям каріозного походження. Ці плями з'являються вже після прорізування зубів. Можуть бути на одному, кількох зубах, мати симетричність розташування або симетричність відсутня. Найчастіше вони розташовуються в пришийковій області коронки зуба, на бічних поверхнях, в «сліпих» ямках. Іноді пацієнти відзначають чутливість цих зубів до подразників (до холодного повітря і води, гарячої їжі, до солодкого). Іноді плями мають схильність до потемніння.
  Дуже важливим у наданні допомоги нашим пацієнтам є правильна постановка діагнозу, визначення природи даного захворювання, володіння лікарем сучасними методиками лікування та наявність арсеналу засобів для швидкого приємного і своєчасного лікування.
  Велике значення має профілактика стоматологічних захворювань. А якщо вже потрібне лікування, то воно може бути офісним і іноді проводиться самостійно пацієнтом в домашніх умовах.
  Також раді повідомити вам, що фірма «Дент Лайф» зовсім недавно придбала ербіевий лазер (Lite touch, Syneron), за допомогою якого фахівці нашої клініки можуть проводити лікування діток і дорослих зовсім безболісно, ??без препарування, без використання анестезії (знеболювальних препаратів) безконтактним способом (не торкаючись до зуба). Це третій апарат в Україні даної фірми-виробника.
  Лікування включає в себе власне лікування а також грамотний підбір засобів особистої гігієни ротової порожнини, рекомендації по догляду за зубами, перегляд барвистих навчальних фільмів з обов'язковим закріпленням отриманих навичок на макеті.
  При виявленні білої плями на вашому зубі або зубі вашої дитини не відкладайте візит до стоматолога! Адже іноді своєчасна правильна консультація і використання спеціальних коштів в домашніх умовах можуть зупинити розвиток патологічного процесу, і повернути вашим зубам природного блиску, білизну і привабливість.
  Завжди вам раді!

Білі плями на зубах, видалення зуба, білі плями на зубах у дитини  Лікування білих плям на зубах.

  Лікування може відбуватися в офісі (т. е. в кабінеті стоматолога) і проводитися в домашніх умовах самостійно пацієнтами.
  Лікування має багато варіантів, але частіше проводиться шляхом використання фторовмісних препаратів. Розрізняють просте фторування і глибоке фторування.
  Просте фторування проводять за допомогою гелю. Особливо ефективно використовувати гель, який містить фторид натрію в індивідуальній капі. Аплікація проводиться протягом 12-15 хвилин. Курс-13-15 процедур. Також просте фторування може відбутися шляхом нанесення на зуби спеціального лаку пензликом.
  Глибоке фторування проводиться шляхом нанесення на зуби емаль - запечатуючих препаратів. Процедура є офісної і абсолютно безболісною. В результаті фторування можна домогтися 10-кратного збільшення твердості емалі зубів, зниження потенційного виникнення карієсу, а також значного зниження підвищеної чутливості зубів.
  На відміну від звичайного фторування (тимчасового - при використанні фторлаком і фторовмісних паст) при проведенні глибокого фторування в дентинних канальцях і порах пошкодженої емалі утворюються мікрокрісталлікі фтористого кальцію розмірами в 1 мікрон. Цим забезпечується ефективний, тривало діючий захист від карієсу. Кристали є постійним джерелом фторид-іонів, а це забезпечує тривалу ремінералізацію і ефективну герметизацію твердих тканин. Сполуки міді, також входять до складу препаратів для глибокого фторування, гарантують ефективний захист твердих тканин від карієсогенних мікроорганізмів.


  Відновлювальний процес після вилучень зубів та інших видів усної хірургії.

  Поговоримо трохи про те, що можна очікувати після видалення зуба та інших форм уснї хірургії, і як Ви можете допомогти процесу відновлення. У минулі часи видалення зуба було поширене повсюдно, що дуже неправильно. Деякі поради, що можна робити, а що не можна і як взагалі поводитися після видалення зуба:

  Після видалення зуба природним чином присутнє бажання зробити якісь зусилля, щоб рана зажила швидко і гладко. Таке швидке акуратне загоєння можливо за умови, якщо був сформований кров'яний згусток. Кров'яний згусток покриває місце видалення і дозволяє області гоїтися. Деякі поради нижче допоможуть кров'яному згустку сформуватися належним чином і не опинитися зміщеним.

Можна робити:
  Нормально для області видалення бути болючою протягом перших кількох днів, і в більшості випадків простого природнього полегшення болю достатньо, щоб послабити будь-який дискомфорт. Можна прийняти болезаспокійливий попередньо - не чекаючи, поки біль починається. Набагато легше запобігти біль, ніж боротися з ним, коли він набере чинності. Звичайні переважні болезаспокійливі - ібупрофен, або ketoprofen (деяким продуктам додали кодеїн для додаткового полегшення болю). Узгодьте зі своїм стоматологом або іншим медичним працівником, що Ви можете приймати їх (наприклад, астматики не можуть приймати такі препарати). Якщо вам протипоказані ці болезаспокійливі препарати, Ваш стоматолог може порекомендувати альтернативні засоби. Уникайте disprin (аспірин), тому що аспірин розбавляє кров, в результаті чого у вашому роті може піти кров. Узгодьте зі своїм стоматологом або фармацевтом, якщо Ви відчуваєте, що Ви маєте потребу в чомусь більш сильному.
  Підіть додому, заспокойтеся на всю частину дня, і не тренуйтеся протягом принаймні 12 - 24 годин. Якщо Ви хочете - можете лягти, і протягом першої ночі після хірургії, підкладіть під Вашу голову подушки, по можливості. Не нахиляйтеся або не робіть важких підйомів протягом 2-3 днів.
  Ваш стоматолог повинен повідомити, як зупиняти будь-яку кровотечу. Зазвичай, марлева пов'язка накладається в потрібну область, і Ви повинні притримувати її, злегка придавлюючи. Потрібно буде змінювати цю пов'язку кожні 30 - 45 хвилин, залежно від інтенсивності кровотечі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Деякі люди стурбовані кількістю виділеної крові. Розслабтеся - невелика кількість крові змішане з великою кількістю слини (або "плюнув", як кажуть стоматологи), яка може створювати ілюзію кровотечі більшою, ніж є насправді! Деякі стоматологи дадуть Вам пакет марлі, щоб забрати додому з собою, але Ви можете придбати деяку кількість марлі заздалегідь. Коли треба буде використовувати марлю, скрутіть чисту марлю в щільну подушечку, досить масивну, щоб підійшла, потім зволожте її і помістіть безпосередньо в місце видалення. Тримайте марлю твердо на місці, прікусивая вниз в подушечку або придавлюючи пальцем, протягом, приблизно, від півгодини до години. Якщо це не зупиняє кровотечу, зволожте водою чайний пакетик і згортаючи його навпіл, прикусить на 30 хвилин (дубильна кислота в чорному чаї допомагає припинити кровотечу). Деяка невелика кровотеча протягом першого дня - це нормально. Але якщо кровотеча продовжується більше години чи двох, зв'яжіться зі своїм стоматологом.
  Загальна рекомендація така, що Ви не повинні обполіскувати рот протягом перших 24 годин після видалення зуба, однак, Ви повинні м'яко обполоснути 4 рази на день, використовуючи теплу солону воду (1 чайна ложка солі в склянці теплої води). Полоскання слід проводити кожного разу після їжі, при цьому треба стежити, щоб вода видаляла будь-які залишки їжі навколо області, де зуб відсутній.
  Ваш стоматолог може також порадити Вам використовувати chlorhexidine для полоскання рота (Corsodyl у Великобританії, доступної в аптеках, Peridex в США, тільки за рецептами) протягом приблизно 10 днів після хірургії. Це вбиває бактерії.
  Будьте обережні, щоб не зміщати кров'яний згусток, чистячи зуби біля місця видалення протягом 3-4 днів. Ви можете ретельно витерти область чистою, вологою марлевою пов'язкою. Якщо Ви не можете використовувати зубну щітку в роті через пухлину або дискомфорт (після видалення зуба мудрості), chlorhexidine рідина для полоскання рота (див. вище), зручне доповнення як полоскання.
  Дотримуйтеся рідкої або м'якої продовольчої дієти протягом першого дня, або другого. Це можуть бути супи, йогурти, фруктові молочні коктейлі, пюре, і т.д. додаткова доза Вітаміну C може бути також корисною. Уникайте пряних продуктів, гарячих напоїв та содових протягом 3-4 днів, щоб запобігти подразнення та опіки. Підказки з приводу м'яких продуктів можуть бути знайдені в мережі інтернет.
  Якщо Вам були приписи антибіотики, дотримуйтесь інструкцій і переконайтеся, що закінчуєте курс.
Пухлина і іноді запалення можуть відбутися після хірургії, особливо з так званими "зубами мудрості". Максимальна пухлина, біль і нерухомість щелепи зазвичай має місце бути через 2 або 3 дні після хірургії. У день хірургії бажано застосування масивів льоду протягом 15 хвилин. Це допоможе звести пухлину до мінімуму. Також зберігайте голову піднятою до початку сну. Волога висока температура після 36 годин може допомогти чутливості щелепи. Арніка (гомеопатичне лікування, доступне від аптек і медичних магазинів), може бути взята усно та / або в якості вершків, щоб допомогти з пухлиною.
Якщо Ви зможете дістати, то гель діоксиду хлору є хорошим відновним засобом, здатним добре загоювати після видалення зубів і чого-небудь іншого, ваші ясна залишиться з мінімальними ознаками втручання хірурга. Це є також добрим засобом для виразок та опіків порожнини рота. На жаль, це не продається в магазинах. Думка про видалення зуба теж може полегшити страждання в деякому роді.

Не можна робити:
Контролюйте бажання обполоснути область видалення протягом 24 годин після зубного видалення.
Уникайте гарячої їжі або напоїв, поки гострота не пом'якшується. Ви не можете відчувати біль, в той час, коли перебуваєте під анестезією і можете обпалити рот. Також будьте уважні, щоб випадково не почати жувати на хвору щоку!
Не варто прікосаться до місця видалення - тримайте окремо Ваші пальці і язика від цієї області.
Уникайте смоктати (у тому числі і через соломинку), плюватися, і сякатися. Це тому, що позитивний чи негативний тиск може змістити кров'яний згусток. Якщо Ви застуджуєтеся, або отримуєте алергію на що-небудь, що змушує вас сякаються або чхати, прийміть відповідні ліки, щоб заспокоїти усе це.
Спробуйте не палити максимально довго після видалення зуба, як мінімум протягом дня, що залишився. Куріння може внести свої корективи в процес загоєння, воно збільшує ризик необережного руху, здатного змістити кров'яний згусток.
Уникайте алкоголю протягом 24 годин, оскільки він здатний затримати відновний процес.

Відновлювальний процес:
Зазвичай тканинам ясен потрібні приблизно 3-4 тижні, щоб зажити. Кость може зайняти до 6 місяців, щоб зажити повністю. Однак, біль має зменшуватися до другого дня.

Ви можете відчувати гострий край лунки своїм язиком і іноді, невеликі частини кістки можуть пробитися на поверхню і виконати свій вихід. Це абсолютно нормально і безпечно. Якщо маленька частина кістки є дратівливою для вас, Ви можете попросити, щоб Ваш стоматолог видалив це у Вас.

Біль триває. Що я маю зробити?

Біль, яка триває протягом тижня або близько цього, але поступово йде на зменшення, нормальна. Ви могли запитати свого стоматолога чи фармацевта з приводу більш сильних болезаспокійливих. Десна може хворіти коли зуб мудрості ріжеться.

Біль, який починає погіршуватися після двох днів, вважають неправильним, і вам треба побачити свого стоматолога. Це може бути ознакою "сухої лунки".

Суха лунка.

Суха лунка з'являється тоді, коли кров'яний згусток стає зміщеним або не формується. У цьому випадку кістка і чутливі нервові закінчення не захищені та надані контакту з повітрям, їжею, і рідинами. Суха лунка затримує процес відновлення і може бути дуже болючою.

Якщо Ви підозрюєте у себе суху лунку, слід повідомити про це свого стоматолога. Він або вона помістить лікарську речовину вкладення в лунку, яка майже негайно зменшить біль. Якщо область заражена, Ваш стоматолог може також наказати курс антибіотиків. Не плутати суху лунку з ситуацією, коли зуб мудрості ріжеться.

Якщо Ви будете дотримуватися рекомендацій, зазначених вище, Ви помітно мінімізуєте ризик отримання сухої лунки. Жінки більшою мірою ризикують отримати суху лунку, на відміну від чоловіків (очевидно проявляють себе різні рівні естрогену).

Видалення зуба мудрості, короткий огляд хірургії.

Усний та щелепно-лицевої хірург, або Ваш стоматолог може видалити (витягти, вирвати) зуб мудрості. Процедура зазвичай проводитися в хірургічному кабінеті стоматолога або хірурга. Ви можете пройти хірургію у лікарні, особливо якщо у Вас є всі зуби мудрості, або якщо ви входите в групу високого ризику виникнення ускладнень.

Якщо у Вас будуть які-небудь інфекції, то хірургія буде зазвичай відстрочувати до моменту зникнення інфекції. Ваш лікар або стоматолог можуть підказати, щоб Ви взяли антибіотики для прискорення лікування від інфекції. Коли зуб мудрості ріжеться, антибіотики теж можуть знадобитися.

Перш, ніж видалити зуб мудрості, Ваш стоматолог дасть Вам місцевий анестезуючий засіб, щоб знеболити область, де зуб буде видалятися. A загальний анестезуючий засіб може використовуватися, особливо якщо кілька або всі Ваші зуби мудрості будуть видалені в один і той же самий час. Основний анестезуючий засіб запобігає біль у тілі в цілому і приспить Вас на час всієї процедури. Ваш стоматолог, ймовірно, рекомендує, щоб Ви не брали їжу або не пили після опівночі перед хірургією, таким чином, Ви підготовлені до того, щоб анестезуючий засіб максимально подіяв на вас.

Щоб видалити зуб мудрості, Ваш стоматолог розкриє тканину ясен по зубу і видалить будь-яку кістку, яка покриває зуб. Стоматолог відокремить тканину, що сполучає зуб до крайності і потім видалить зуб. Іноді стоматолог може порізати зуб на дрібні шматочки, для полегшення видалення.

Після того, як зуб видалений, вам можуть накласти шви в разі потреби. Деякі шви розпадаються протягом довгого часу, а деякі повинні бути видалені після декількох днів. Ваш стоматолог скаже Вам, чи повинні Ваші шви бути видалені. Згорнута бавовняна марлева пов'язка, вміщена на рану, допоможе зупинити кровотечу.

Що очікувати після хірургії?

У більшості випадків період відновлення триває всього лише кілька днів. Візьміть болезаспокійливі як запропоновано Вашим стоматологом або усним хірургом. Наступні поради допоможуть прискорити Ваше відновлення. Прикушуйте м'яко марлеву пов'язку періодично, і міняйте марлеві тампони, оскільки вони просочуються кров'ю. Зверніться до свого стоматолога, якщо у вас все ще є кровотеча через 24 години після Вашої хірургії. У той час як Ваш рот заціпенів, остерігайтеся кусати внутрішню частину вашої щоки чи губи, або язика. Не лежати долілиць. Це може продовжити кровотечу. Трохи підведіть голову подушками. Спробуйте використовувати масив льоду зовні щоки протягом перших 24 годин. Розслабтеся після хірургії. Фізична активність може стати причиною збільшення кровотечі. З'їжте м'які продукти, такі як желатин, пудинг, або рідкий суп. Поступово додайте тверді продукти до своєї дієти в міру одужання. Не використовуйте соломинку протягом перших кількох днів. Всмоктування через соломинку може послабити процес загоєння і кров'яний згусток. Після першого дня, м'яко обполосніть рот з теплою солоною водою кілька разів день, щоб зменшити пухлину і зменшити біль. Не паліть протягом принаймні 24 годин після Вашої хірургії. Необережний рух може послабити процес одужання і грудку. Крім того, куріння зменшує кровопостачання і може принести мікроби і бруд в область хірургії. Уникайте натирати область хірургії язиком або чіпати в тому місці своїми пальцями. Продовжуйте ретельно чистити зуби і язик.

Ваш стоматолог видалить шви після декількох днів, якщо потрібно. Зараз видалення зуба - крайній захід, краще спробувати його врятувати, ніж видаляти.

Зуб мудрості вилучений, щоб виправити існуючі проблеми або запобігти проблемам, які можуть підійти в майбутньому. Коли зуби мудрості ріжуться, багато проблем можуть відбутися:
Ваша щелепу, можливо, не є досить великою для них, і вони можуть стати нездатними прорватися через вашу ясна.
Ваші зуби мудрості можуть зламатися почасти за вашою ясна. Їжа та мікроби можуть збиратися під яснами і стати причиною запалення вашої ясна, ясна стає червоною, роздутою і болючою. Це симптоми інфекції.
Більш серйозні проблеми можуть поширитися на закріплені зуби, такі як інфекція, пошкоджуючи інші зуби і кістку, наприклад кіста.
Один або більше Ваших зубів мудрості може увійти під неправильним кутом з вершиною зуба, що стоїть попереду, позаду, або в будь-якій стороні.

Видалення зуба мудрості зазвичай ефективно при запобіганні:
Тиснява задніх зубів.
Становлення зуба мудрості впливає на щелепу і не прориває ясна. Проривання ясна відбувається так само, коли зуб мудрості ріжеться.
Червонаі, роздуті, і хворобливі ясна мають вигляд відкидної стулки шкіри навколо зуба мудрості, яка тільки частково вийшла.
Запалення ясен і руйнування зуба в зоні зуба мудрості, яке може бути важче прибрати ніж інші зуби, або в зубах і щелепи в області зуба мудрості.

Після того, як зуб мудрості видалено, Ви можете відчути:
Біль і розпухлу десну у зубному гнізді, звідки зуб був видалений.
Кровотеча, яка не буде зупинятися на протязі приблизно 24 годин.
Труднощі або біль під час відкривання рота (trismus).
Повільне загоєння ясен.
Пошкодження існуючої роботи з зубами, такі як коронки або мости, або коріння сусіднього зуба.
Хворобливе запалення - суха лунка, яка відбувається якщо захисний кров'яний згусток вилучений занадто швидко.
Оніміння у Вашому роті і губах після місцевого знеболювання анестезуючою речовиною пом'якшується, через рани або запалення нервів в щелепи.

Рідкісні побічні ефекти, такі як:
Зламана щелепа, якщо зуб твердо був приєднаний до кістки щелепи.
Відкриття в западину пазухи, коли зуб мудрості видалено з верхньої щелепи.

Зубна хірургія може змусити бактерії в роті потрапити в кровотік і інфікувати інші частини тіла. Люди, які мають проблеми зі знищенням інфекції, можливо, повинні прийняти антибіотики до і після зубної хірургії. Це люди, у яких є штучне серце, клапани або були пороки серця. Коли зуб мудрості ріжеться, теж можливі проблеми.

Анестезуючий засіб (анестезія місцева і / або загальна), майже завжди використовується під час процедури видалення. У більшості випадків, включаючи усну хірургію, що використовується анестезуючий засіб має дуже маленький ризик смерті або інших ускладнень.

Якщо Ваші зуби мудрості не викликають проблем, може бути важко вирішити, чи варто видаляти їх, щоб запобігти можливі проблеми з зубами пізніше в житті. Візьміть до уваги наступне:
Деяких зуби мудрості взагалі не турбують ніколи.
У молодих людей (пізні підліткові роки і на початку 20-их), коріння зуба мудрості не повністю розвинені, і кістка щелепи не така щільна, таким чином, такі обставини дозволяють легше видалити зуб мудрості. Відповідно - чим легше видалити зуб мудрості, тим більше швидким і легким буде загоєння. Більшість проблем з зубами мудрості зустрічаються між 15 і 25 роками.
Якщо ви старше 30, тоді ви дуже незначно ризикуєте з приводу наявності проблем з Вашими зубами мудрості. Небагато людей, старше ніж 30, мають проблеми, які вимагають видалення їхніх зубів мудрості.
Медична страховка не завжди покриває цю процедуру.
Якщо у Вас є захворювання, яке може посилитися і, тим самим збільшити проблеми, питання видалення зуба мудрості повинно бути перенесено на більш відповідний для цього час.
Можливі ускладнення включають суху лунку (альвеолярний osteitis), інфекцію, кровотечу і нечутливість, але ризик ускладнень складає менше ніж 2% (2 на 100 осіб). Ризик трохи вище, якщо Вам видалили зуби мудрості з нижньої щелепи, у порівнянні з верхньою щелепою.

Жінки, які вирішують видалити свої зуби мудрості, повинні спланувати хірургію до кінця їх менструального циклу (зазвичай дні 23 - 28)., Здається, є менше ризику отримати суху лунку в цей період. Це стосується і ситуації, коли зуб мудрості ріжеться.


Зуб мудрості, Зубі мудрості, зуб мудрості ріжеться, антібіотікі при зубному болю.


Що таке зуб мудрості? Зуб мудрості фактично відноситься до Ваших третіх корінних зубів. У всіх є природне доповнення 32 дорослих зуба в їх цілому житті. Деякі мають більше, умова, названа hyperdontia, тоді як у тих, у кого є менше ніж природне доповнення 32 зуба, є умова, назване hypodontia. Третій корінний зуб буде останнім дорослим зубом, який прорветься, і це звичайно відбувається приблизно в 18-21 рік віку.

Чому зуб мудрості стає причиною проблем (чому болить зуб мудрості)?

Через його останню появу і нестачу місця, яке могла б надати щелепа, щоб зуб мудрості не заважав. Так само можливо, зуб мудрості не в стані прорізатися належним чином або може навіть залишитися похованим. Отже, якщо він не прорізався належним чином, його називають закріпленим зубом мудрості. Закріплений зуб мудрості може стати причиною накопичення залишків їжі і запалення ясен, тобто стати причиною болю і інфекції. Навіть якщо закріплений зуб мудрості похований і не може бути помічений, він може тільки знаходитися під м'якою тканиною. Наприклад, Ваші ясна, відкриті для бактерій і їжі - пропускають під себе через кишені бактерії і залишки їжі, приводячи до пухлини, інфекції і болю.

Коли я повинен видалити зуб мудрості? Якщо у мене є закріплений зуб мудрості, чи обов'язково його видаляти? А якщо зуб мудрості ріжеться, що робити?

Видалення зуба мудрості залежить від багатьох факторів. Якщо зуб мудрості прорізаний належним чином і немає ніяких проблем, пов'язаних з ним тоді, він може бути залишен в спокої. Якщо, проте, є труднощі в утриманні в чистоті зуба мудрості і є високий шанс, що він може стати причиною проблем в майбутньому, тоді є всі підстави для видалення зуба мудрості.

Закріплений зуб мудрості, який болить, або в ньому є інфекція, пов'язана з його станом, обов'язковий для видалення через операцію на зубі мудрості. Іноді ортодонт (спеціаліст, який має справу зі скобами), може також рекомендувати видалення закріпленого зуба мудрості або зубів заздалегідь.

Як видалити зуб мудрості?

  Зуб мудрості може бути вилучений стандартною процедурою видалення або, в разі закріпленого зуба мудрості, він може бути видалений через операцію на зубі мудрості. Зазвичай зуб мудрості видаляється без будь-якої потреби в хірургії, і процедура така робиться під місцевою анестезією. В закріпленому зубі мудрості, або коли є проблеми з видаленням зуба мудрості, повинна бути виконана операція на зубі мудрості, щоб видалити зуб мудрості.
Застосувавши місцеву анестезію, хірург буде контролювати місцевий знеболювальний засіб і почне операцію, як тільки хірургічне місце виявиться нечутливим. Розріз буде зроблений на хірургічному місці і кістці та виставленому зубі. Кость, можливо, повинна буде бути вилучена в деяких випадках, щоб дозволити зубу мудрості бути піднятим, і зуб мудрості, можливо, також повинен бути фрагментований або скорочений, щоб полегшити видалення. Як тільки закріплений зуб мудрості успішно видалений, хірургічне місце буде промиватися і чиститися. Шов буде використовуватися, щоб закрити хірургічне місце. У деяких випадках закриття зі швами, можливо, не буде потрібно.

У разі загальної анестезії операція видалення зуба мудрості аналогічна. Однак, додатковий крок буде - застосування загальної анестезії, що виконується навченим анестезіологом до того, як операцію буде розпочато.

Які можливі ризики та ускладнення при операції на зубі мудрості?

Операція на зубі мудрості, як, власне, і багато інших операцій має певну частку ризиків і ускладнень. Найважливіший ризик операції на зубі мудрості, який повинен бути позначений, є ризик paraesthesia або навіть анестезія (повна нечутливість) губ, підборіддя і мови на пошкодженій стороні. Зубна чутливість на ушкодженій стороні може також бути порушена. Захворюваність травма нерва має місце бути приблизно в 1 - 5% випадків. Це не постійне число, і ризик травми нерва може підвищитися в залежності від анатомії пацієнта. Стан закріпленого зуба мудрості також сприяє цьому, оскільки більш строго закріплений зуб мудрості збільшить труднощі операції на зубі мудрості. Інші ускладнення - зміщення зуба або його частини в порожнини, такі як мовний мішечок для нижнього зуба мудрості і верхньощелепної пазухи, або підскроневого простору для верхнього зуба мудрості.

Зламані коріння або частину зуба мудрості можна також залишити на місці або навмисно, або випадково, при цьому якщо частини зуба мудрості є маленькими, вони зазвичай викликають мінімальні проблеми. Ризик серйозних ускладнень зводиться до мінімуму в деяких випадках за допомогою залишення деяких частин зуба мудрості на місці.

Кровотеча, TMJ (суглоб щелепи), біль і пошкодження суміжного зуба - це деякі інші ускладнення, які могли б статися. Через зростаючю численість пацієнтів, що приймають препарати бісфосфонати для остеопорозу, може бути розсудливо включати osteonecrosis, пов'язаний з використанням бісфосфонати як ускладнення операції на зубі мудрості, і в таких випадках можна тільки симптоматичним чином розглядати закріплений зуб мудрості.

Є багато методів лікування зубного болю, які пропонуються багатьма професіоналами в даний час. Ви можете розглянути можливість лікування з будь-яким стоматологом, що надає вам свої послуги, або ви можете застосувати ваші власні домашні засоби для справи. Вибір за вами. Насправді існує безліч думок, які часто приймають форму рад, спрямованих для усунення зубного болю, при цьому не варто забувати про те, що підходить вам і вашому тілу. Це можуть бути ліки або натуральні трави і масла.

Головним чином, пацієнти, які мають стоматологічні проблеми воліють збирати думки різних лікарів для з'ясування правильного діагнозу і в більшості випадків, їм, як правило, призначають цілу колекцію антибіотиків. Зубний біль часто викликає подив і змішані почуття, тому що він відрізняється з точки зору її симптомів і ознак від будь-якої іншої болю. Часто хворобливі відчуття можливі в період, коли зуб мудрості ріжеться. Отримання права на вживання ліків, особливо антибіотиків для зубного болю, може бути складним. Іноді, ці ліки можуть мати негативний вплив на ваше тіло. Вони, як правило, застосовуються при запаленні пульпи тканин, сильного головного болю, кровоточивості ясен і опухлому горлі. Антибіотики можуть помітно вплинути на кровоносні судини, лімфатичну систему і нервові тканини. Вони можуть бути причиною або тимчасового, або постійного пошкодження цих живих тканин. Переконайтеся, що ви приймаєте антибіотики для зменшення зубного болю без надмірностей, тому що вони будуть визначати ступінь безпеки вашого фізичного і психічного здоров'я.

Антибіотики при зубному болю корисні для будь-якого типу зубів, процедури пломбування, травм і загоєння будь-яких мікроскопічних травм в порожнині рота. Більшість з цих антибіотиків передбачені спостереженнями анатомії і фізіології зуба і яснами структури. Якщо у вас чутливі тканини, препарати не є бажаними, оскільки може мати місце бути алергічна реакція на них. Антибіотики при зубному болю пом'якшують всі види болю і оніміння у вашій зубній порожнині. Як побічний ефект - можливий вплив на кров і пульсовий тиск, а в деяких випадках посилюється затримка води у вашій шкірі. Антибіотик при зубному болю може також викликати у Вас головні болі і часто загальне погане самопочуття. Іноді, ступінь ініфіцірованності порожнин настільки велика, що будь-які ліки не в змозі впоратися з нею. З метою боротьби в такому випадку, вам повинна бути надана висока доза антибіотиків, які, безсумнівно, в результаті дадуть деякі побічні ефекти. Будь-який з антибіотиків повинен бути уважно вивчений перед використанням на предмет інгредієнтів, з яких він складається. Це допоможе вам застрахуватися, або просто бути в курсі всіх наслідків, з якими ви можете зіткнутися.

  Шукаєте миттєве полегшення зубного болю? Позбутися від зубного болю швидко можна в стоматологічній клініці "Дент Лайф" у Вінниці гарантовано!З повагою, клініка «Дент Лайф»

3D панорамный тур по клинике

1

Контактная информация

Наш адрес: Украина 21000 г.Винница ул.Архитектора Артынова 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Вы можете записаться на консультацию либо на прием по телефону: 69-29-39

Top of Page